Normoechogeniczny guzek w usg tarczycy
dzien dobry mam pytanie odebrałam wynik usg tarczycy gdzie wynik jest taki wieksza czesc płata prawego zajmuje normoechogeniczny guzek wlk 19na 27 mm co to oznacza?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na obecność zmiany w obrębie gruczołu tarczowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.