Wpływ Ellaone na gospodarkę hormonalną

Mam pytanie odnośnie EllaOne, wiem, że wpływa ona na gospodarkę hormonalną w bardzo dużym stopniu. Ale czy jeśli wziełam ją w trakcie owulacji jej działanie będzie na tyle opłakane, ze może na zawsze zmienić gosp. hormonalną w moim organizmie czy w następnym cyklu wszystko powinno wrócić do normy?

Aleksander Ropielewski

Nie zmieni funkcji układu hormonalnego na zawsze, jednak może ją zaburzyć na kilka miesięcy.