Wpływ leku Axotret na mężczyznę

Interesuje mnie wpływ leku Axotret na mężczyznę. Na ulotce widnieje informacja w ulotce jest napisane ze to kobieta musi stosować antykoncepcje i nie możne zajść w ciąże przy braniu tego lek, natomiast nie ma nic na temat mężczyzny. W internecie też nie ma żadnej informacji na temat wpływu leku na mężczyznę i jego nasienie. Proszę o wyjaśnienie tego problemu.

Piotr Pilarski

Lek ten ma negatywny wpływ na płód, nie wpływa na nasienie dlatego nie ma o tym informacji na ulotce.

Pozdrawiam.