Wpływ leku Setaloft na organizm

Proszę rozwiac wątpliwości. Jakiś czas temu (3,4 lata temu) bralam lek setaloft, przepisany przez psychiatre. Miałam wtedy ok. 20 lat.Stosowałam lek ponad rok, po czym postanowiłam go już nie brać bez konsultacji z lekarzem, stwierdziłam, że poradzę sobie z moimi smutkami i lękami bez leków, ze mi zaszkodzą. Dziś również dopadają czasami rózne czarne mysli, ale nie chce leków.Setaloft który brałam był mocnym lekiem? mogl wyrzadzic krzywde mlodemu organizmowi? a jak w połączeniu z alkoholem?

Lek. Tomasz Budlewski

objawów niepożądanych może być wiele ale nie sądzę żeby teraz mogłaby mieć Pani jakieś objawy. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.