Wpływ tabletki wczesnoporonnej na rozwój płodu

48h po stosunku zażyłam tabletkę "72h po". 4tyg. po dniu, w którym odbył się stosunek byłam na usg.Lekarz nie zobaczył akcji serca tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym2mm.Martwi mnie czy przypadkiem na rozwój płodu ma wpływ zażyta pigułka"po" czy może ma prawo tak być w tym czasie(6tyg od ostatniej miesiączki a 4 od stosunku)?Czy mam uznać,że natura sama zadecydowała o losie tego maleństwa?Najbliższą wizytę usg mam 30.10 nie wiem czemu lekarz taką mi wyznaczył?A ja nie mogę spokojnie spać.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zażyta pigułka mogła mieć wpływ na rozwój ciąży. Póki co proszę jednak cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty ginekologa w wyznaczonym terminie.