Wrażliwa żołądź penisa z drobnymi punkcikami oraz ból członka u nasady i swędzenie

Witam Serdecznie , chciałbym zapytać o radę.Chodzi o zmiany skórne na żołędzi i ogólny jego stan. Od kilku lat borykam się z tym problemem, chodzę od lekarza do lekarza bez większego rezultatu. objawy są nastepujące. Obrzmiały i bardzo wrażliwa żołądź z widocznymi (jakby pod skórą drobnymi punkcikami (jakby wysypka) Ból człona u nasady, swędzenie. Żona robi Cytologie co 0,5 roku i wszystko jest ok. Moje objawy występują szczególnie po stosunku lub masturbacji. Proszę o poradę lub konsultację

Renata GrzechociĹska

Bez obejrzenia zmian trudno postawić diagnozę. Objawy mogą wskazywać na infekcję. Proponuję udać się do dermatologa/wenerologa.