Co oznaczają czerwone plami na żołędzi penisa?

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem czerwonych plamek na żołędzi penisa. Czasem są mniej czasem bardziej widoczne. Jakiś czas temu miałem też krostki po których jakby złuszczył się naskórek. Mimo ograniczenia kontaktów seksualnych problem nie znika. Żona kilkukrotnie w ostatnim czasie przechodził jakieś infekcje pochwy (stosuje globulki bądź maść).

Lek. Michał Lenard

Najpewniej infekcja Pańskiej żony przeniosła się na Pana. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci Panu odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!