Wrażliwe piersi jako objaw ciąży lub owulacji

Witam. Mam wrażliwe piersi, czuje tak jakby mrowienie od kilku dni. Czy to może być ciąża? Czy to że mogę mieć owulacje dziś? Nie wiem co mam o tym myśleć. Proszę o odpowiedz. Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisany objaw nie jest charakterystyczny dla konkretnego rozpoznania. W którym dniu cyklu miesiączkowego jest Pani obecnie? W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.