Wrażliwe zęby na gorące i zimne

Witam.Czy dolegliwość wrażliwych zębów na gorące i chłodne mija po zastosowaniu odpowiedniej pasty?Jak należy postępować

Witam,
Wrażliwość zębów na temperaturę może minąć po zastosowaniu pasty do zębów wrażliwych. Jednak warto pokazać się swojemu dentyście ponieważ ta wrażliwość nie musi wynikać z nadwrażliwości tylko innych schorzeń zębów lub dziąseł. Nadwrażliwośż zębów może też być skutecznie leczona w gabinecie, metodami profesjonalnymi stosowanymi adekwatnie do przyczyny. Warto poradzić się specjalisty zamiast godzić się z bólem zębów podczas bodźców temperaturowych i radzenia sobie na własną rękę.
Pozdrawiam,
Joanna Rąpała