Wrażliwość zębów a leczenie stomatologiczne

Szukam naprawdę dobrego stomatologa aby umówić się na wizytę i omówić jaki zabieg w przypadku moich zębów będzie najlepszy. Mam koronę na jedynce ze sztyftem a na dwójce na naturalnym zębie. Mam bardzo wrażliwe zęby, dlatego każdy prawie ząb był plombowany. Dodatkowo jestem niezadowolona z koloru moich zębów jak również zgryzu. Chciałabym to zmienić, aby w końcu moje zęby były piękne. Proszę o kontakt.

Konsultację należy zacząć od zdjęcia RTG pantomograficznego na którym ocenimy stan kości i korzeni zębów. W przypadku jedynki trzeba ocenić poprawność leczenia kanałowego ponieważ jak jest "sztyft" to musiało być wykonane. Kolor możemy poprawić poprzez wybielenie zębów, wiąże się to jednak z wymianą wszystkich wypełnień na jaśniejsze oraz wymianą koron na nowe. W sprawie zgryzu to wszystko zależy od wielkości wady. Niewielkie defekty estetyczne jesteśmy w stanie szybko skorygować pięknymi koronami lub licówkami.

Witam. Z opisu wynika, że Pani zęby wymagają kompleksowego leczenia. Żeby ustalić plan leczenia i kolejność zabiegów należy przeprowadzić szczegółowe badanie, zrobić zdjęcie panoramiczne, porozmawiać o możliwościach i kosztach. Jeśli mieszka Pani w Łodzi lub okolicach - zapraszam na wizytę kontrolną po uprzednim uzgodnieniu terminu
( tel. 660 766 792) Pozdrawiam Krystyna Pikała