Wrażliwe zęby a wybór najlepszego zabiegu stomatologicznego

Chciałabym umówić się na wizytę i omówić jaki zabieg w przypadku moich zębów będzie najlepszy. Mam koronę na jedynce ze sztyftem a na dwójce na naturalnym zebie. Mam bardzo wrażliwe zęby, dlatego każdy prawie ząb był plombowany. Dodatkowo jestem niezadowolona z koloru moich zębów jak również zgryzu. Chciałabym to zmienić, aby w końcu moje zęby były piękne. Proszę o kontakt.

Witam. Jeśli mieszka Pani w Łodzi zapraszam na konsultację ( ul. Sienkiewicza 38 ) po uprzednim ustaleniu terminu wizyty. Tel 660 766 792 Pozdrawiam Krystyna Pikała

Możliwość stomatologii estetycznej są teraz bardzo duże i jesteśmy w stanie poprawić Pani uśmiech. Niezbędna jest konsultacja aby zaproponować najlepsze rozwiązania. Napisała Pani o nieprawidłowym zgryzie - możliwe będzie leczenie ortodontyczne. Wymiana starych wypełnień na estetyczne na pewno poprawi efekt estetyczny. Możemy również wykonać nowe korony lub licówki na pozostałe zęby szczęki aby Pani uśmiech był idealny.

No raczej trudno cokolwiek Pani poradzieć bo nic nie wiem o Pani zębach i zwarciu , generalnie można powiedzieć ,że należy zacząć od leczenia zachowawczeo i przygotowania perio , potem konsultacja ortodontyczna (wspominała Pani o zgryzie) i potem leczenie protetyczne w miarę potrzeb.
Ale to jest tylko gdybanie , takie typu porady mają tylko sens jak widzimy pacjenta.