Wskazania do leczenia stomatologicznego siódemki

Witam, Dziś byłam u dentysty z głęboką dziurą w siódemce. Okazało się, że potrzebne jest leczenie kanałowe i odbudowa na włóknach szklanych. Dentystka zasugerowała, że nie opłaca leczyć się tego zęba, lepiej wyrwać, zwłaszcza że ósemki nie mają miejsca by całkiem wyrosnąć. Nie wiem co zrobić w związku z tym, czy zasięgnąć rady u innego specjalisty?

Jeżeli tak ocenił 7 stomatolog któremu ufamy to chyba tak jest - ale zawsze możemy poszukać innego lekarza, który powie nam to co chcemy usłyszeć.