Wskazania do opatrunku gipsowego przy zwichnięciu stawu skokowego z obrzękiem

czy przy zwichnięciu stawu skokowego z obrzękiem powinien być założony gips.Z góry dziekuje za odpowiedzem

Przy prawdziwym zwichnięciu tak lub operacyjnie, ale chyba jednak chodzi o skręcenie a tu w zależności od stopnia - przy niewielkim nie jest konieczne