Wskazania do ponownego zrywania paznokcia

Witam, 9 miesięcy temu miałam zrywany paznokieć w dużym palcu u stopy,zagoił sie ładnie i rósł, ale przy końcu palca została skóra z opuchnięcia, teraz paznokieć dorósł do tej skóry i wrasta w nią znowu, byłam u chirurga i on kazał mi znów zerwać paznokcia. Czy to jest konieczne? Palec zaczął ropieć. Nie chcę juz kolejny raz przeżywać tego samego. Może poradzi mi Pan jakiś inny sposób na pozbycie się tego...

Wyciananie czy usuwanie paznokcia nie zmienia jego kształtu ani kształtu palca.

Więcej informacji można zasięgnać:
www.podogabinet.pl