Wskazania do stosowania diety miesiąc po operacji przepukliny

jestem po operacji przepukliny z siatka jaka dieta,jakie przeciw wskazania w tym temacie,minal miesiac po operacji kondycja dobra co dalej zdieta ,sprawy w wc pozytywne dziekuje

Dieta ma być zrównoważona i różnorodna. Nie zaleca się potraw wzdymających. Żadne większe restrykcje nie obowiązują.