Wskazania do stosowania witamin Prenatal w ciąży

witam mam pytanie jestem w 20 tygodniu ciazy biore witaminy prenatal.Wyniki mam bardzo dobre czy musze je brac czy moge tylko kwas foliowy.A tak wogole to słyszałam ze po witaminach rodza sie duze dzieci czy to prawda

Może Pani przyjmować zalecane dawki preparatów witaminowych i kwasu foliowego przez lekarza ginekologa.
Kwas foliowy ma znaczenie dla płodu gdy jest przyjmowany na 3 miesiące przed ciążą i w czasie pierwszego miesiąca ciąży