Wskazania do usunięcia guza mózgu

Witam, czy trzeba spelniac jakies specjalne kryteria zeby guz mozgu nadawal sie do usuniecia. Moj jest wielkosci 5 mm. Mam codzienne bole glowy coraz mocniejsze oraz bole kregow szyjnych, mdlosci, zaburzenia mowy pamieci. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od umiejscowienia i zaawansowania. Proszę koniecznie udać się do lekarza neurochirurga. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.