Zmiana a przedniej części mózgu

Witam, Niedawno wykryto u mnie jakas zmiane w przedniej prawej czesci mozgu o wielkosci 5 mm. Mialam wizyty u onkologa i neurologa. Od kilkunasty tygodni mam czeste prawie codzienne bole glowy i lekkie nudnosci. Bole glowy sa z rana jak wstaje lub w nocy jak sie przebudze. Mam takze rozrywajacy bole glowy przy naglym ruchu glowy lub przy wstawaniu, bieganiu itp. Problemy z mowa, pamiecia i koncentracja. Czy sa to kryteria do podjecia leczenia, i czy z taka mala zmiana w ogole cos robia??

Decyzję co do potrzeby i rodzaju leczenia podejmie onkolog !!! - Radzę się posłuchać!!! Ja mam za mało danych o zmianie aby móc powiedzieć coś konkretnego! zż

Nikt Pani nie powie jak leczyć "jakąś zmianę". postępowanie i leczenie zależy od rodzaju zmiany.
Jeżeli badanie, które zostało wykonane, a nie pisze pani jakie, nie sprecyzowało charakteru zmiany to należy rozszerzyć diagnostykę.
Pytanie które Pani zadaje należy zadać lekarzom, którzy Panią badali.