Wskazujące unaczynienie zatokowe typowe dla węzła chłonnego

witam, tydzień temu miałam u kaszel i bolało mnie gardło tak że ze zmiana głosu. w tym czasie pojawiła się gula na gardle, opis usg( na wysokości kości gnykowej wskazujące unaczynienie zatokowe typowe dla wezla chłonnego ale nie można wykluczyć innego tla;wymiary 19na7 mm.wzielam antybiotyki amoksylilav i bez zmian. gula czasami boli, jak równiez gardlo lekko drapie. czy to mozliwe zeby wezel tak długo utrzymywał się ? nie mam innych objawów, wyniki wyszły ok nawet OB.prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na powiększenie węzła chłonnego. W przypadku utrzymywania się nieprawidłowości konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.