Współżycie metodą kalendarzową po urodzeniu dziecka

Czy po urodzeniu dziecka 6 msc reguralnej miesiączki moge współżyć kalendarzowo ? Czy jeszcze jest za wcześnie w sumie 5 lat kierowałam sie kalendarzykiem i nigdy mnie nie zawiódł ale czy po porodzie teraz nie jest za wcześnie ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli miała Pani już 6 prawidłowych, regularnych cykli oraz nie karmi Pani dziecka, to jak najbardziej może Pani powrócić do stosowania metody kalendarzowej.