Stosowanie metody kalendarzyka małżeńskiego po porodzie

Czy jesli jestem juz po porodzie 6 msc czy mogłabym współżyć z partnerem na kalendarzyk czy jest to za wcześnie przed zajściem w ciąże stosowałam 5 lat i było ok czy to nie jest za wcześnie ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli powróciła już miesiączka, to jak najbardziej może Pani stosować metodę kalendarzyka, a najlepiej śluzowo - termiczną. Jeśli natomiast nadal Pani nie miesiączkuje, to metoda ta nie ma zastosowania.