Wspomaganie diety L-karnityną

Witam odchudzam sie od kilku miesiecy zrzuciłem 20 kg wagi ,jestem na diecie i chcialbym wspomagac organizm L-karnityna poniewaz do celu zostało mi 15 kg. Jaką l karnityne polecacie ? I jakie dawkowanie? Codziennie mam trening na ktorym spalam 1000kcal , zalezy mi na opinii specjalistow.

Witam, L karnityna ma swoje udowodnione pewne działanie wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej u osób aktywnych fizycznie, ale nie przeceniałabym jej roli i wpływu.raczej należy przyjrzeć się diecie. Proszę wypełnić dzienniczek żywieniowy (na mojej stronie www.dietoterapia.waw.pl), przesłać go mailem i wówczas po ocenie, będę mogla coś więcej doradzić.

Pozdrawiam