Wszczepiony rozrusznik serca i zaburzenia lękowe z napadami paniki a ubieganie się o rentę

Witam mam na imie Małgorzata , mam 40 lat i od8 wszczepiony rozrusznik serca,obecnie lecze sie z powodu zabu.lekowychz napadami paniki.cy moge ubiegac sie o rete?

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
myślę, że przyczyny i nasilenie objawów zaburzeń o których Pani pisze są bardzo różne u różnych osób. Oceny Pani stanu zdrowia musi dokonać lekarz.
Pozdrawiam
Monika Prus