Wszystkie widoczne węzły chłonne unaczynione centralnie z wnękami tłuszczowymi

Witam Mam problem z interpretacją wyników badania USG węzłów chłonnych. Znamiennie powiększonych w.chlonnych podżuchwowych,szyjnych,nadobojczykowych,pachowych i pachwinowych nie wykazano. Pojedyncze , płaskie w.chłonne szyjne górne prawe 3x16mm , 5x13mm , oraz po stronie lewej 6x15mm. Drobny w.chłonny podzuchwowy po stronie lewej 4x10mm. W.chłonny pachowy po stronie lewej 5x14mm oraz w okolicy prawej pachwiny śr.6mm. Wszystkie widoczne w.chłonne unaczynione centralnie z wnekami tłuszcz.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie sa jeszcze objawy? z jkakiego powodu wykonano powyzsze badanie? propoonuję udac się do lekarza zlacajacego powyzsze badanie.