Wybijająca się kość na stopie

Witam.Mam od jakiegoś czasu problem ze stopami,na obu wybija sie kość,wyglada to na ostrogi ale wszyscy tutaj pisza o ostrogach na pietach a u mnie to wystepuje na podbiciu ,czyli patrzac na moja stope widze gulki ktore uciskaja w kazdych butach.Co robic,prosze o pomoc.Joanna

Lek. Tomasz Budlewski

Witam, Proponuję skierowanie się z powyższym problem do lekarza Ortopedy, który najprawdopodobniej zleci RTG stopy w dwóch projekcjach, aby dokładnie obejrzeć zmiany. Leczenie prawdopodobnie zabiegowe- decyzja po bezpośrednim badaniu przez lekarza. Pozdrawiam