Wybór antykoncepcji na pierwszy stosunek

Witam :) Mam 18 lat, jestem z swoim chłopakiem od roku. Ostatnio duzo myślimy o swoim 'pierwszym razie'. Nigdy tego nie robiłam i boję sie konsekwencji. Boję się ,że uzycie tzw.prezerwatyw moze nie być dobra gwarancją na nie zajście w ciąże. Myślałam o antykoncepcji ,o tabletkach ale nie wiem jakich uzyc i najlepszą mozliwoscia były by badania jednak nie mam teraz zbyt duzo czasu i mozliwosci na pojawienie sie u lekarza. Mam takze cukrzyce,czy to moze miec tez wplyw na stosunek ? prosze o rade

Przecież bliskość, seks - to nie tylko "wkładanie do pochwy"...
Warto podziałać ze spokojem, nawet jeśli partner niecierpliwy...
Odraczanie przyjemności to dobry trening dojrzałości... Pozdrawiam serdecznie. JW