Wybór kremu ochronnego

który z kremów aptecznych zawiera najskuteczniejsza ochrone? zastanawiam się nad którymś z la roche spf 50, jednak nie wiem czy wszystkie chronią tak samo skutecznie.

Dzień dobry,

Polecam krem Obagi Sun Shield 50 spf.
Dla uzyskania jak najlepszej ochrony w czasie silnego nasłonecznienia należy go aplikować co 2-3 godziny.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę pamiętać, że krem nawet z najwyższym filtrem nie daje 100% ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Ważne aby aplikować go co 2h oraz by nie eksponować twarzy bezpośrednio na słońce.

Pozdrawiam serdecznie.