Wyciek ropno-krwisty z rurki w udzie

Witam,moj tata miał jakies 10 dni temu wstawina rurkę w udzie zamiast bajpasów ,to sie nazywa nie wiem jak fachowo,i teraz przez te wszystki dni od operacji wycieka cos na poczatku ropa z krwią ,a teraz takie 4 kolory wydzielin

Nie wiem konkretnie o co chodzi z tym zabiegiem jaki miał zrobiony tata. Proszę o konkretne przedstawienie rodzaju zabiegu jaki miał tata (na pewno jest to opisane na karcie informacyjnej z leczenia szpitalnego). Nie zadał Pan konkretnego pytania w tej sprawie. O leczeniu i postępowaniu w takim przypadku powinien decydować chirurg prowadzący. Z tym problemem się trzeba do niego bezpośrednio udać. On wyjaśni czym spowodowana jest ta wydzielina czy to normalna czy patologiczna sytuacja.