Wyciek z piersi przy stosowaniu prolaktyny

Rok temu badałam prolaktynę ponieważ miałam wyciek z brodawki w postaci pokarmu dla dzieci. Lekarz zostawił mnie z tym problemem samą jednak prolaktyna samoistnie opadła i w tej chwili znajduje się w normie. Jak badam sobie piersi to widzę, że z jednej nadal mam wyciek. Nie przyjmuję antykoncepcji, a ostatnio czuję się strasznie osłabiona, bolą mnie wszystkie mięśnie, ciągle chce mi się spać a od jakiegoś czasu mam skurcze na wysokości prawej piersi (z tej z której mam wyciek). Proszę o pomoc.

Witam Panią,

Warto udać się do lekarza, który dokładnie Panią zbada. Niewykluczone, że zaleci dodatkowe badanie i wykonanie usg lub mammografii piersi. Jeśli bierze Pani jakieś inne leki, proszę sprawdzić w ulotkach, czy nie dają w/w objawów.
Niezależnie od tego proszę poszukać dobrego lekarza i udać się do niego ze swoimi problemami.

Z poważaniem,

Marek Derkacz