Wyciek z pochwy i ból w dole brzucha po zastosowaniu przeterminowanego żelu intymnego

Mam 55 lat nadal współżyję choć rzadko, ale po ostatnim stosunku do którego używałam żelu intymnego pojawił mi się wyciek z pochwy który trwa już 5 dni , a dzisiaj pojawił się również ból w dole brzucha.Czy mam powody do dużego zmartwienia i czy powinnam udać się do lekarza.Muszę dodać,ze sprawdziłam używany żel i dopatrzyłam się ze środek już dawno stracił termin przydatności.Wcześniej nie miałam żadnych problemów. Około 1 roku miałam robiony wymaz z pochwy i niczego złego nie było.

Witam ,powinna się pani udać do ginekologa, prawdopodobnie wdało się jakieś zakażenie, nie koniecznie związane z przeterminowanym żelem. Pozdrawiam