Wyczuwalna krostka na odbycie

Witam, wczoraj kąpałem się i podczas mycia mydłem odbytu,wyczułem małą chrostke /narośl przylegającą do unerwionej ścianki odbytu w kierunku krocza. Dodam że nie współżyje seksulanie,nie piecze mnie to,nie odczuwam jakiś specjalnych oznak utrudnień w życiu. Zdjęcia nie moge zrobić bo to siedzi ze 2, 3 cm w głąb odbytu. W przybliżeniu to gdzieś 1/2 - 3/4 pestki od wiśni. Nie wiem co to jest. Ale troche mnie to zaniepokoiło. Nie wiem od kiedy to się dokładnie pojawiło. Proszę mi pomóc, czy to rak?

Bezwzględnie konieczna jest kontrola lekarska (najlepiej chirurg lub chirurg onkolog), badanie lekarskie i badanie z użyciem wziernika. Na tym etapie nie można stawiać rozpoznania.

Witam. Trudno określić charakter zmiany nie przeprowadzając bezpośredniego badania. Może być to polip, zmiana o charakterze kłykcin czy żylaków odbytu. Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie.