Wyczuwalne zgrubienie z otoczką w piersi

Wyczułam w prawej piersi, na otoczce brodawki zmianę skórną, po dotknięciu pod skórą wyczuwam zgrubienie, jakby otoczkę. Byłam na trzech USG. Żadne nie pokazało nic niepokojącego (brak zmian ogniskowych, echogenicznych itd.) ale chirurg zaproponował wycięcie zmiany twierdząc że to 5 mm kaszak, ginekolog endokrynolog wizytę u dermatologa twierdząc że w piersi nic nie ma a problem jest stricte dermatologiczny, trzeci lekarz obserwację zmiany twierdząc że to 5 mm włókniak. Co robić?

Witam , nie jestem w stanie na odległość-bez badania ocenić zmiany , ale wg.podanych opisów najbardziej pasuje mi to na kaszaka, którego należy wyciąć!!! Powtarzam!!!-odpowiedź nie jest autorytatywna baz zbadania pacjentki!!! z.żurawski