Wyczuwalny guzek w okolicy prawego jądra
mam wyczuwalny guzek w okolicy prawego jądra usg - oba jądra prawidłowej wielkości i kształtu połozone w worku moszowym. W okolicy dolnego bieguna prawego jądra guzek o nieco niejednorodnej echogieniczności dość gładkich obrysach. Wymiary 15x10mm. Guzek nieco mofeluje ogon najądrza z którym wydaję się być związany. Poza tym najądrza niezmienione w zakresie głowy trzony i ogona. Powrozki nasienne bez zmian żylakowych. Nie znalaeziono zwiększonej ilości wolnego płynu w osłonkach jądra. co to jest?

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Po samym opisie ciężko rozstrzygnąć co to jest. Na pewno konieczna jest wizyta u urologa prawdopodobnie konieczna będzie obserwacja zmiany.
Pozdrawiam.