Wydatny rysunek płucny w opisie wyniku RTG płuc

Mam pytanie: co oznacza wynik RTG płuc: wydatny rysunek płucny?

Witam! Opis badanie jest mało precyzyjny, gdyż nie wskazuje która część płuc jest uwydatniona na zdjęciu rtg (rysunek śródmiąższowy, okołooskrzelowy?) W związku z tym proponuję skonsultować opis z lekarzem rodzinnym, który będzie miał możliwość obejrzenia zdjęcia, przeprowadzenia dokładnego wywiadu i badania lekarskiego.