Wydłużanie się cyklu miesiączkowego u 21-latki

Witam Mam 21 lat. od jakiegoś czasu moja miesiączka trwa 2 dni a cykl wydłużył sie ( zawsze był 26) Aktualnie trwa 35 dzień i nadal miesiaczki nie ma. Test ciążowy wyszedł negatywny. Rok temu miałam niedoczynność tarczycy ale była w małym stopniu. Moje pytanie co się dzieje? Dłaczego nadal nie mam okresu?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę zgłosić się na wizytę do ginekologa najlepiej ze specjalizacją endokrynolog. Po wywiadzie i badaniu lekarz będzie mógł udzielić odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie