Zawroty głowy, mdłości i zaparcia przy nieregularnych miesiączkach

co mi sie dzieje ?mam nieregularne miesiaczki od co 29 do 38 dni. Aktualnie jestem w 46 dniu cyklu a miesiączka nadal się nie pojawiła. Wspolzyjr zawsze się zabezpieczając. Robiłam 2 testy ciążowe, wyszły negatywne. Od kilku dni mam zawroty i ból z tylu głowy. Calodziennie mdlosci, zaparcia. Od ok tygodnia bolą mnie piersi i brzuch jak przed miesiączka.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, najprawdopodobniej jest Pani tuż przed menstruacją. Jeśli nieregularne cykle będą się utrzymywać konieczna jest konsultacja z ginekologiem. `pozdrawiam