Czy pojawienie się nieregularnych cykli miesiączkowych może świadczyć o zaburzeniach?

Kobieta, 23 lata. Witam, miesiaczkuje już od dawna, zazwyczaj cykle byly regularne 27-29 dni. Jednakże od roku zaobserwowałam dość znaczaca nieregularnosc. Cykl znacznie sie wydluzyl 33-38 dni, natomiast ostatnie miesiaczki pojawily sie odpowiednio po 35 dniach, 38 dniach, 23 dniach i 25 dniach. Prosilabym o informacje czy moze to swiadczyc o pewnych zaburzeniach ? Dodam ze przy jednych miesiaczkach czuje intesywne objawy ze sie "zbliza" a przy innych niv nie odczuwam i sa prawie bezbolesne.

Proszę skonsultować się z ginekologiem, mogą to być zaburzenia hormonalne.
Dobrze dobrana suplementacja pozwoli uregulować cykl miesiączkowy,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel