Wydobywanie ropy ze szwu po operacji zerwanego Achillesa

Wydobywanie ropy ze szwu Po operacji zerwanego Achillesa. Leczę się u ortopedy który mnie operował ' miałam robiony posiew z wydobywającej się ropy i gronkowiec nie wyszedł. Lekarz stwiedził że może byłam przeziębiona i zaatakowało mi nogę. Mam obawy że to może byc błędna diagnoza, ponieważ zażyłam już 4 antybiotyki +aulin i moj stan nogi jest dalej kiepski. Nasuwa mi się pytanie czy nie powinnam zrobić jeszcze innych badań.

Posiew jest dobrym badaniem, nie tylko gronkowiec moze byc przyczyna ale tez inne bakterie . Badań wiecej nientrzrba tylko ewent crp , usg w razie potrzeby rewizja operacyjna rany