Czy mogło dojść do zerwania szwu?

witam, 2 tyg uszkodziłam prostownik dużego palca u stopy. Ścięgno zszyto w szpitalu.Mam założony gips na 6 tyg. Po ściągnięciu szwów dostałam informację, że mam pojawić się u ortopedy na ściągnięcie gipsu. Palec wygląda tak jak po urazie, nie mam możliwości podniesienia go, leży bezwładny. Odczuwam czasem pobolewanie, drętwienie , jakby ciągnięcie wzdłuż ścięgna. Czy to normalne po takiego typu urazie i zabiegu? Czy mogło dojść do zerwania szwu?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś wiecej pwoiedziec. proponuje udac sie do lekarza ortopedy szybciej.

Witam , nie widziałem uszkodzenia , nie operowałem , nie obserwowałem po operacji , nie widzę dzisiaj !!!!!!! NIE MOGĘ WIEC POWIEDZIEĆ NIC AUTORYTATYWNEGO!!! Nie istnieje leczenie przez internet!!!!!!! z.żurawski