Wydzielanie białego śluzu pomiędzy miesiączkami

Witam. Od pewnego czasu pomiędzy miesiączakmi wydziela mi się śluz ( jak u kazdej normalnej kobiety ). Ale jest on troche inny niz kiedyś. Ma zapach i jest koloru szarego albo białego. Spóżia mi się też okres jakies 4-5 dni, ale może to przez to że trenuję siatkówke, a może przez stres lu przemęcznie. Chciłabym poradzić się w tej sprawie najpierw tutaj a póżniej jeżeli może być to coś poważnego to udam się do lekarza. Z góry dziękuje za rady :)

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele, aby stwierdzić przyczynę należy zgłosić się do ginekologa celem badania. Być może występuje u Pani jakaś infekcja. Proponuję udać się do ginekologa.