Wygląd brzucha 11 miesięcy po cesarskim cięciu

Witam. 11 miesiecy po cesarskim cięciu mam brzuch jak w 5 miesiacu ciazy. Jestem szczupła , regularnie ćwicze miesnie brzucha wyczuwalne kiedy wyciągne brzuch to jest płaski z zarysami wypracowanych mięśni kiedy puszcze i stane rozluzniona brzuch od razu wyskakuje. Ginekologicznie 6 miesiecy po porodzie wszystko ok. Czy mam szanse na normalny brzuch ? Czy to tak zostanie ?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie wiem dokładnie w czym jest problem. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego aby mógł przyjrzeć się problemowi.

Pozdrawiam.

Proszę udac się na konsultację do chirurga oraz do kliniki medycyny estetycznej,.Po konsultacji lekarz powie jakie można u Pani wykonać zabiegi aby osiągnąć dany efekt.