Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wygląd brzucha po przeszczepie nerki

Witam! 30 wrzesnia 2015 mialam przeszczep nerki.Wszystko jest dobrze ale niepokoi mnie brzuch, jest kanciasty?nerka jest na wierzchu wypukla?czy jest to normalne? Pytalam inne osoby nie mialy tego, lezalam z pania tez w tym samym czasie miala przeszczep i miala plaski brzuch.moze tak ma byc ale mam wrazenie ze brzuch jest coraz wiekszy.prosze o komentarz. Renata K.
KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu

Leczenie niedokrwienia kończyn dolnych

Niedokrwienie kończyn dolnych to problem, z którym często spotykają się chirurdzy naczyniowi. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jakie są sposoby leczenia tej dolegliwości.

Bez zbadania Pani bezpośredniego, obejrzenia brzucha nie odpowiem na to pytanie konkretnie. Najlepiej, aby w tej sprawie udałasię Pani na konsultację bezpośrednio do chirurga. Trzeba w pierwszej kolejności wykluczyć przepuklinę w bliźnie pooperacyjnej.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0

Nie moge udzielić komentarza na odległość - nie przeprowadzając operacji , nie zna jąc jej przebiegu ani efektu końcowego !!! - CHYBA TO ZROZUMIAŁE??? PROSZĘ PILNIE ZGŁOSIĆ SIĘ DO OPERATORA!!! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy