Wygląd wyrastających piersi

Dlaczego moje piersi nie są wykształcone ? Od poczatku rozwoju piersi jest cos nie tak. Od 3 lat lewa piers jest wieksza, biust jest okropny. Wygladaja jak male trojkaty.. Co mam zrobic ? w 1 gimazjum zaczely one rosnac dopiero a okres dostalam w polowie 3 gimnazjum. Czy cos mi jest ?

Witam!

Rozwój każdego z nas przebiega w różnym tempie. Jest to widoczne szczególnie w okresie dorastania, któremu towarzyszą liczne przemiany hormonalne. Pewną asymetrię piersi ma praktycznie każda z kobiet. Z reguły są to różnice, które trudno dostrzec.

Myślę, że w odpowiedzi na pytanie czy wszystko jest w porządku pomoże Pani przede wszystkim wizyta u lekarza ginekologa. On też z pewnością kompetentnie odpowie na pytania dotyczące prawidłowego wyglądu Pani piersi, a w razie potrzeby zleci dodatkowe konsultacje.

Od strony psychologicznej warto natomiast zwrócić uwagę na swoje atuty, których z pewnością Pani nie brakuje. Pozdrawiam