Wyjaśnienie badania RTG kręgosłupa i stan po cholecystektomii
Prosze o odpowiedz co oznacza opis w RTG kręgosłupa L/S "stan po cholecystektomii" Półtore roku temu miałam operacje,ale co ona ma wspólnego z kręgosłupem??? Pozostały opis jaki otrzymałam to "Niewielka skolioza pograniczna piersiowo -lędzwiowa oraz przestrzeń miedzykręgowa L5/S1 nieco węższa z poziomem ustawienia kości krzyżowej stąd zapewne bóle na tle korzonków mam od wiosny 2007roku RTG kregoslupa piersiowego "Delikatna skolioza prawostronna ze szczytem na wysokosci Th5"jakie ona moze dawać

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
W badaniu lekarz opisuje wszystkie odchylenia od normy, a takim jest stan po cholecystektomii. Skolioza może dawac opisywane przez Panią dolegliwości.