Wyjaśnienie badania USG jamy brzusznej

Proszę o wyjaśnienie badania USG jamy brzusznej mojego męża troche sie boje, Wątroba niepowiększona o niejednorodnym echogramie z widocznymi licznymi zlewającymi się strefami hypoechogenicznymi, czy to coś poważnego

Aleksander Ropielewski

Należy pogłębić diagnostykę. Rozpocząć od wykonania badań parametrów wątrobowych i udać się z wynikami do gastrologa.