Wyjaśnienie badania USG jamy brzusznej
Proszę o wyjaśnienie badania USG jamy brzusznej mojego męża troche sie boje, Wątroba niepowiększona o niejednorodnym echogramie z widocznymi licznymi zlewającymi się strefami hypoechogenicznymi, czy to coś poważnego

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Należy pogłębić diagnostykę. Rozpocząć od wykonania badań parametrów wątrobowych i udać się z wynikami do gastrologa.