Wyjęcie penisa z pochwy przed wytryskiem a ryzyko ciąży

Witam ja odnośnie mojego pytania Witam ostatnio uprawiałem sex ze znajomą kiedy czułem że dochodzę wyjąłem szybko członka na wierzch i po pewnej chwili włożyłem go Ponownie ( ok 3min) jakie jest ryzyko do zapłodnienia chciał bym je bardziej opisać dokładnie było tak kiedy czułem że dochodzę szybko wyjąłem członka i za kilka minut go wsunąłem ponownie ponownie dodam że jestem niepełnosprawny Dzięcięce prażenie mózgowe ona choruje na raka bierze tabletki na niego

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy niezabezpieczony stosunek może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym przez mężczyznę podczas trwania całego stosunku, także znajdują się plemniki. Stosunek przerywany nie może być traktowany jako forma antykoncepcji.