Wyjęcie szwów z mostka

W wieku 6 lat miałam operacje ASD2 i w szpitalu nabawilam się gronkowca złocistego lekarze postanowili zostawić mi 3 szwy w mostku przez co teraz bardzo.mi przeszkadzają przy uderzeniu bardzo bolą ponieważ są płytko pod. skórą czy dało by sie je usunąć drugim aspektem jest to że żaden oskarżenia nie che sie podjąć zrobienia operacji plastyczne.Kto by sie podjął ich usunięcia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czy możliwe jest usunięcie szwów. Sugeruję, by skonsultowała się Pani ze specjalistą torakochirurgiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz ew. podejmie się usunięcia szwów.