Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wykazanie anomalii rozwojowej pod postacią częściowego bloku kostnego trzonów kręgów

Badanie na poziomie krążka międzykręg.C3-C4 w obrazachT1-T2 zależnych.Wykazało anomalię rozwojową pod postacią częściowego bloku kostnego trzonów kręgówC7-TH1.Stwierdza się mirenie nasilone zmiany degener.krążków międzykr.C2-C5 i C6-C7 pod postacią niepraw.sygnału w wyniku zmniejsz.zawartości wody w jądrach miażdżystych, niewielkich wypuklin central.i bocznych pierścieni włóknistych,które nie uciskają struktur nerw.zmniejszają rezerwę objętościową kanału kręgowego poprzez ucisk worka oponowego
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi wada rozwojowa na wysokości C7-Th1 oraz zmiany które są konsekwencją choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który zlecił wykonanie badania. Konieczne jest bowiem zestawienie wyniku ze stanem klinicznym pacjenta.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy