Wykluczające się diagnozy dotyczące tłuszczaka na karku

witam mam taki problem i nie wiem co robić?dostałam skierowanie na usg i biopsje karku ,bo onkolog stwierdził,że mam na karku tłuszczaka ,żeby sie upewnic ,zamówiłam wizyte u prywatnego lekarza onkologa i ten stwierdził,że nic na karku niema żadnego zgrubienia ani tłuszczaka więc co robic?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim badanie USG przyniesie bardziej pewną odpowiedź, czy istnieje zmiana na karku i czy ew. można wykonać biopsję w celu ustalenia jej charakteru. Bez badania fizykalnego nie jestem w stanie napisać nic więcej.