Wykluczenie ciąży a negatywne testy ciążowe przy braku okresu

Witam. W piątek mam wizytę u ginekologa i chciałam wykluczyć prawdopodobieństwo ciazy. Trzy testy ciążowe dały wyniki negatywne a okres spóźnia sie 6dni. Zażywam luteine pierwszy dzien. Isc do ginekologa na usg czy lepiej po prostu poprosić o skierowanie na badanie krwi ??? I czy moge byc w ciazy??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wszystko zależy w jakim okresie od stosunku płciowego były wykonywane testy ale prawdopodobnie 3 negatywne testy wykluczają ciąże. Jednakże podczas wizyty można wykonać badanie USG i jakby były jakieś wątpliwości także badanie betaHCG. Pozdrawiam